Parking krótkoterminowy PA1

Drukuj stronę
Rozmiar tekstu:

Lotnisko Warszawa/Modlin oferuje pasażerom możliwość pozostawienia samochodów na PARKINGU KRÓTKOTERMINOWYM PA1 przeznaczonym dla samochodów osobowych.

Ze względu na wysoki stan zajętości miejsc postojowych na parkingu krótkoterminowym PA1, nie prowadzimy rezerwacji miejsc postojowych na PA1, a w przypadku postoju trwajacego ponad dobę zachęcamy do skorzystania z parkingu długoterminowego PA7 oddalonego jedynie o 3 km od terminalu pasażerskiego.

Parking krótkoterminowy PA1 usytuowany jest w odległości ok. 50 m od terminala pasażerskiego, pełni on obecnie funkcję parkingu godzinowego oraz dobowego. Do dyspozycji klientów parkingu jest 600 miejsc parkingowych, z czego wydzielonych zostało 36 miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

Dla zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów parking wyposażony został w system automatycznego poboru opłat, gwarantujący możliwość wnoszenia opłat zarówno kartą płatniczą jak i gotówką (system nie przyjmuje opłat mieszanych: karta + gotówka).

W trosce o dobro klientów nad działaniem parkingu, przez 7 dni w tygodniu całodobowo czuwa obsługa parkingu.

Z uwagi na brak możliwości podjazdu bezpośrednio pod terminal, na parkingu PA1 wyznaczony został czas bezpłatnego parkowania i wynosi on 10 min. Po przekroczeniu tego czasu naliczana jest opłata godzinowa zgodnie z obowiązującym cennikiem (czas postoju liczony jest od pobrania biletu parkingowego).

 

W przypadku pytań dotyczących działalności parkingu prosimy o kontakt:

parking@modlinairport.pl

Na parkingu oraz drogach dojazdowych obowiązują przepisy ruchu drogowego zgodne z oznakowaniem pionowym i poziomym. Teren od wjazdu na lotnisko (od świateł przy Drodze Krajowej 62) objęty jest strefą płatnego parkowania,  postój w niedozwolonych miejscach grozi odholowaniem pojazdu. Na drogach dojazdowych do parkingu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, natomiast na samym parkingu do 10 km/h.

 • pdf Regulamin Parkingu
  Pobierz plik (3 MB, .pdf)
 • pdf Instrukcja Obsługi Urządzeń Parkingowych
  Pobierz plik (339 KB, .pdf)
 • pdf Cennik Opłat Parkingowych - Parking Krótkoterminowy PA1
  Pobierz plik (800 KB, .pdf)
 • pdf Cennik Opłat Parkingowych - wersja graficzna
  Pobierz plik (652 KB, .pdf)