Parking długoterminowy PA7

Drukuj stronę
Rozmiar tekstu:

Lotnisko Warszawa/Modlin oferuje pasażerom możliwość pozostawienia samochodów na PARKINGU DŁUGOTERMINOWYM PA7 przeznaczonym dla samochodów osobowych.

Parking długoterminowy PA7 zlokalizowany jest w odległości ok. 3 km od terminala pasażerskiego w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego przy drodze krajowej nr 62.

Ze względu na wysoki stan zajętości miejsc postojowych na parkingu krótkoterminowym PA1 w przypadku postoju trwajacego ponad dobę zachęcamy do skorzystania z parkingu długoterminowego PA7.

PA7 to jedyny parking oddalony, w ramach usług którego otrzymujesz szybki transfer do samych drzwi terminalu pasażerskiego.

Obsługa parkingu długoterminowego PA7 zapewnia klientom BEZPŁATNY TRANSFER z parkingu na lotnisko i  z powrotem.

TRANSFER odbywa się na indywidualne życzenie klienta. Po wjeździe na parking PA7 prosimy zamówić bus (8 osobowy) u obsługi parkingu. Uprzejmie prosimy pamiętać, by na TRANSFER zarezerwować sobie ok 10-15 minut przed początkiem planowanej odprawy pasażerskiej w terminalu. 

PO PRZYLOCIE, odprawie paszportowej i odebraniu bagażu, prosimy zadzwonić po kierowcę busa pod numerem tel. 506 455 734. Bus przyjedzie na lotnisko w ciągu 10 minut i będzie oczekiwał na wyznaczonym miejscu przed terminalem.

Dla zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów parking wyposażony został w system automatycznego poboru opłat, gwarantujący możliwość wnoszenia opłat zarówno kartą płatniczą jak i gotówką (system nie przyjmuje opłat mieszanych: karta + gotówka).

* Cena za parkowanie w ściśle określonych przedziałach czasowych. Rozpoczecie następnej doby parkowania w kolejnym przedziale czasowym powoduje naliczenie odpowiednio wyższej opłaty parkingowej.

W trosce o dobro klientów nad działaniem parkingu, przez 7 dni w tygodniu całodobowo czuwa obsługa parkingu.

Na parkingu oraz drogach dojazdowych obowiązują przepisy ruchu drogowego zgodne z oznakowaniem pionowym i poziomym. Na drogach dojazdowych do parkingu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, natomiast na samym parkingu do 10 km/h.

W celu rezerwacji miejsc lub pytań dotyczących działalności parkingu prosimy o kontakt:

parking@modlinairport.pl

 • pdf Regulamin Parkingu
  Pobierz plik (3 MB, .pdf)
 • pdf Instrukcja Obsługi Urządzeń Parkingowych
  Pobierz plik (339 KB, .pdf)
 • pdf Cennik Opłat Parkingowych - Parking Długoterminowy PA7
  Pobierz plik (203 KB, .pdf)
 • pdf Cennik Opłat Parkingowych - wersja graficzna
  Pobierz plik (128 KB, .pdf)