Aktualności i komunikaty prasowe

Drukuj stronę
Rozmiar tekstu:

Do centrum Warszawy i na Lotnisko Modlin za 50 groszy! Sprawdź nowy rozkład jazdy!

Planujesz dojazd do centrum Warszawy lub na lotnisko Modlin? Musisz poznać ofertę nowego przewoźnika w naszym mieście! Bilety OKbus.plsą już od dziś dostępne w wyjątkowej cenie!

Już teraz można rezerwowaćbilety za 50 groszy na nowe połączenia do centrum Warszawy i na Lotnisko Modlin. Kursy będą odbywały się 8 razy dziennie w obie strony! Trasa docelowa to Lotnisko Modlin oraz Warszawa Centrum (Pałac Kultury i Nauki).

Komfortowa podróż za jedyne 50 groszy! Bilety w tej cenie są dostępne tylko do 18 maja (środa),do północy! (Kliknij aby odebrać kod >)

OKbus.pl przewiduje dla Was w kolejnych tygodniach również inne promocje!

Pierwsze autobusy wyruszą w trasę 23 maja 2016. Aby kupić tani bilet na lotnisko Modlin lub do Warszawy Centrum wystarczy zapisać się na newsletter lub wypełnić promocyjny formularz kontaktowy. Następnie każdy podróżnik otrzyma kod uprawniający do zniżki przy zakupie biletów on-line za 50 gorszy. Dodatkowe informacje znajdziecie  na Facebooku.oraz na stronie OKbus.pl

Atrakcyjna cena biletów to jednak nie jedyna zaleta. OKbus udowadnia, że podróż nie musi być nudna. W drodze do celu można obejrzeć doskonałej jakości film lub zrelaksować się przy świetnej muzyce. Wszystko dzięki tabletom w każdym fotelu (multimedialny system rozrywki), a na nich wybór najlepszych filmów, muzyki i gier. Za dotknięciem ekranu dojazd do Warszawy, Modlina zmieni się w doskonałą rozrywkę.

Przewoźnik oferuje nowoczesne autobusy z klimatyzacją i bezpłatnym WiFi. W pojeździe pasażerowie siedzą w wygodnych, skórzanych fotelach. W każdym z nich jest dostępne gniazdko, z którego można korzystać, jeśli podczas podróży używa się własnego laptopa, tabletu, czy telefonu. Do dyspozycji są również lampki do czytania. 

Do celu można dotrzeć szybko i tanio. Pasażerowie mają do dyspozycji wygodny system rezerwacji biletów i sieć punktów sprzedaży, a także dogodnie położone przystanki. Co więcej przewoźnik daje gwarancję zwrotu 100 proc. ceny biletu w przypadku rezygnacji z podróży przy zakupie online.

Rozkład jazdy OKbus

OK3 Biała Podlaska - Międzyrzec Podlaski - WARSZAWA - Lotnisko Modlin

Przystanki / Bus Stops

Godziny odjazdu / Departure time

 

d

d

d

d

Biała Podlaska - Żeromskiego (przy policji)

03:00

05:00

12:15

14:15

Biała Podlaska - Artyleryjska (przy stadionie)

03:03

05:03

12:18

14:18

Biała Podlaska - Warszawska (naprzeciwko Biedronki)

03:06

05:06

12:21

14:21

Międzyrzec Podlaski - Brzeska (Zarówie)

03:30

05:30

12:45

14:45

Międzyrzec Podlaski - Warszawska (przy Lidlu)

03:34

05:34

12:50

14:50

Warszawa - Wiatraczna 03

05:37

07:39

14:53

16:53

Warszawa centrum - PKiN

05:55

08:00

15:10

17:10

Lotnisko Modlin

06:40

08:55

16:05

18:05

         

OK3 Lotnisko Modlin - WARSZAWA - Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska

 

Przystanki / Bus Stops

Godziny odjazdu / Departure time

 

d

d

d

d

Lotnisko Modlin

07:35

10:00

17:15

19:05

Warszawa centrum - PKiN

08:50

11:00

18:10

20:00

Warszawa - Wiatraczna 02

09:05

11:15

18:30

20:15

Międzyrzec Podlaski - Warszawska (Kino Sława)

11:04

13:14

20:29

22:14

Biała Podlaska - Warszawska (naprzeciwko Biedronki)

11:30

13:40

20:55

22:40

Biała Podlaska - Artyleryjska (przy stadionie)

11:33

13:43

20:58

22:43

Biała Podlaska - Żeromskiego (przy policji)

11:36

13:46

21:01

22:46

d- kurs relizowany codziennie / Daily connection