Formy reklamy

Drukuj stronę
Rozmiar tekstu:

WYNAJEM POWIERZCHNI W TERMINALU NA NOŚNIKACH REKLAMOWYCH
Na terenie terminala dostępne są multimedialne nośniki reklamowe, które usytuowane są w kluczowych ciągach komunikacyjnych przez co stanowią atrakcyjny nośnik przekazu reklamowego.

WYNAJEM POWIERZCHNI REKLAMOWEJ NA TERENIE LOTNISKA
Na terenie lotniska istnieje możliwości wynajęcia statycznej oraz multimedialnej powierzchni reklamowej.

REKLAMA INTERNETOWA
Port Lotniczy Warszawa/Modlin posiada w ofercie reklamowej dwa narzędzia internetowe kontaktu z naszymi Pasażerami i Klientami - witrynę internetową oraz stronę do logowania się do WiFi. Oba te narzędzia dysponują różnymi formami modułów reklamowych.

REKLAMA W MAGAZYNIE HELLO MODLIN
Magazyn HELLO MODLIN jest dostępny bezpłatnie na terenie całego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin, tym samym każda osoba odwiedzająca lotnisko ma możliwość zapoznania się z jego zawartością oraz zabraniem go ze sobą.
Hello Modlin to ekskluzywny magazyn, w którym czytelnicy odnajdą informacje na temat lotniska, podróży, turystyki, sportu, kultury, mody i stylu, wywiady ze znanymi osobami ze świata sportu, sztuki, mediów i showbiznesu. Magazyn poza funkcją profesjonalnego czasopisma informacyjnego, pełni także rolę atrakcyjnego medium reklamowego i promującego. Przeznaczenie, charakter pisma, szeroki zasięg i sposób dystrybucji sprzyjają skuteczności i efektywności reklamy i promocji.

SPECJALNE AKCJE MARKETINGOWE
Na terenie Portu Lotniczego Warszawa/Modlin, z uwagi na jego powierzchnię, dostępność i zasięg, można organizować i prowadzić wiele atrakcyjnych akcji oraz eventów o charakterze marketingowym i reklamowym.